Projekt budynku biurowego firmy Stalexport Autostrada Małopolska A4 | data czerwiec 2019 | typ projekt wykonawczy | miejsce Mysłowice| powierzchnia 2200 m2
Właśnie otrzymaliśmy pozwolenie na budowę dla projektu przebudowy budynku biurowego w Mysłowicach. Maksymalnie prosty i funkcjonalny obiekt w bardzo interesującym miejscu. Teraz czekamy na start inwestycji i budowę.
Projekt polegał na nadbudowie części biurowca znajdującego się w Mysłowicach tuż przy punkcie poboru opłat Autostrady A4 , dobudowie szybu windowego oraz przebudowie i dostosowaniu obiektu do wymogów aktualnych przepisów przeciwpożarowych.
Zaprojektowaliśmy bardzo prosty element dopełniający bryłę istniejącego obiektu, w którym znajdują się biura prezesów, sekretariat, mała sala konferencyjna oraz archiwum. Konstrukcja jest wykonana w technologii stalowej ze względu na bardzo trudne warunki posadowienia i potrzebę optymalizacji obciążeń. Całość obłożona jest nowoczesną płytą kompozytową w kolorze głębokiego grafitu odporną na specyficzne warunki środowiskowe. Dopełnienie stanowi nowoczesny system przeszkleń zapewniający panoramiczny widok na punkt poboru opłat, jednocześnie gwarantujący komfort i optymalne warunki do pracy.
Wnętrza utrzymane będzie w bardzo prostej stylistyce korespondującej z zewnętrzem budynku. Białe ściany i sufit akustyczny mają podkreślać drewniane i czarne dodatki oraz meble. Podłoga będzie pokryta nowoczesną wykładziną Eco Tec, która jest funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu.

 

 

 

 

 

projekt budowlany
wizualizacja nocna z punktu poboru opłat autostrady A4

projekt biurowca
wizualizacja od strony ul Piaskowej.

wizualizacja od strony podjazdu autostrady A4
wizualizacja od strony podjazdu autostrady A4

projekt architektoniczny
wizualizacja nocna od strony ul Piaskowej

projekt domu
rzut piętra II

6 ELEWACJA STALEXPORT

Start typing and press Enter to search