Projektowanie wnętrz Katowice

Biuro architektoniczne ddArchitekci zajmuje się także projektowaniem wnętrz w Katowicach, na terenie całego Śląska i nie tylko.

Architektura wnętrz jest całkowicie osobną częścią architektury. Celem architekta jest stworzenie ergonomicznego i funkcjonalnego wnętrza które będzie spełniało oczekiwania klienta i dopasuje się do bryły budynku.

Jak wygląda proces projektowania wnętrz?

Tworzenie idealnego wnętrza rozpoczyna się od konsultacji z klientem. Należy dokładnie zrozumieć jego potrzeby, bo przecież to on będzie przebywał w projektowanym wnętrzu. Istotnym elementem jest także przygotowanie przestrzeni projektowej, po zmierzeniu powierzchni, zrobieniu zdjęć poglądowych dla charakterystycznych elementów pomieszczeń. Dobór kolorów oraz materiałów jest niezwykle ważny i właśnie konsultacja z klientem ma pomóc w tym kroku po czym tworzona jest wizualizacja wnętrz. Po akceptacji projektu, wykonywane są rysunki zawierające wszystkie rzuty i przekroje zawierające niezbędne informacje oraz wykonanie odpowiedniej specyfikacji zawierającej wszystkie wykorzystane materiały.
Ostatnim etapem jest nadzór nad wykonywanymi pracami.

Dla kogo przeznaczone są te usługi

Nie każdy decyduje się na usługi architekta wnętrz, gdyż wiele osób twierdzi, że zaprojektowanie odpowiedniego wnętrza jest bardzo proste. Niestety w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Warto jednak skorzystać z porady profesjonalisty, ponieważ koszt ponownego zaprojektowania i wyposażenia przestrzeni często przekracza nawet koszty budowy domu. Najważniejsze jest jednak, aby dobrze czuć się w zaprojektowanej przestrzeni.

Realizacja wnętrza kawiarni w Katowicach

Start typing and press Enter to search