styczeń 2021   Nasze podsumowanie roku 2020 wygląda tak. To był bardzo ciężki i dziwny okres. W naszym przypadku była to czysta ambiwalnecja. Z jednej strony udało nam się wygrać konkurs SARP z drugiej brak jakiejkolwiek płynności w zamówieniach i spokoju pracy. Tworzyliśmy bardzo różne obiekty w Katowicach, Krakowie, Bielsku Białej, Mysłowicach, Tychach i okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, a jednocześnie ciągle nie wiedzieliśmy czy możemy projektować, czy możemy robić to w biurze stacjonarnie i czy jest to legalne. Zasłonę milczenia spuścimy na pomoc którą udzielił nam nasz rząd.

 

Co do sytuacji w samej pracowni. Naszym zdaniem dobrej architektury nie da się robić zdalnie. Dla nas jest ona przede wszystkim dialogiem, rozmową i wspólnym podejmowaniem decyzji. Było naprawdę ciężko robić to dla was dobrze.
Czy mijający rok zakończył się sukcesem oceńcie proszę sami 🙂
Wkrótce postaramy się zaprezentować w pełni projekty hotelu w Międzybrodziu Bialskim, domu w Kamieńsku koło Piotrkowa Trybunalskiego oraz naszą modernistyczną kamienicę czyli pierwszy projekt w ukochanym Krakowie, realizowany z zaprzyjaźnioną pracownią z grodu Kraka, którą gorąco polecamy.
https://www.facebook.com/KKATwnetrza
zespół.
Dariusz ‚darko’ Dudek
Olga Dramska
Martyna Krzysteczko
Oskar Szymańczyk