Kwiecień 2017   Wiosna to czas budowania. Ruszyła rozbudowa domu jednorodzinnego w Mysłowicach.

mysłowice-pasek--

(więcej…)

Styczeń 2017   Otrzymaliśmy przed chwila pozwolenie na budowę dla tematu nadbudowy biurowca firmy Stalexport Autostrada Małopolska S.A. ! Zapraszamy do obejrzenia projektu.

architekt Katowice

(więcej…)

Styczeń 2017   Nowy Rok to nowa energia i nowe pomysły. My rozpoczynamy go z ogromną mocą i nową przestrzenią multidyscyplinarną, którą stworzyliśmy aby pomogła nam w wyciszeniu i skupieniu. W takiej atmosferze wypada robić tylko dobrą i prostą architekturę.

projekt budowlany

(więcej…)

Wrzesień 2016   Ruszyła budowa naszego hotelu dla zwierząt !

hotel-dla-zwierzat-budowa-2

(więcej…)

Wrzesień 2016   Bardzo nam miło poinformować, że podpisaliśmy umowę na rozbudowę i nadbudowę budynku biurowego głównej siedziby firmy Stalexport Autostrada Małopolska S.A. Bardzo się cieszymy bo to dowód na to że pasją tworzenia ,dobrym designem, dialogiem z klientem i profesjonalizmem można osiągnąć sukces który oparty jest na ciężkiej pracy. Bądźcie czujni bo zamierzamy zaprojektować tam fajne rzeczy ! Pozdrawiamy

satalexport-biurowiec

Sierpień 2016   Miło nam poinformować że podjęliśmy współpracę z firmą INHOM. Właśnie zaprojektowaliśmy dla nich pierwszy tani dom ekologiczny. W linku zdjęcia z budowy takiego domu.

PASEK-INHOM-2

(więcej…)

Lipiec 2016   Napisali o naszym projekcie hotelu w Beskidach. Możecie o nim przeczytać w linkach w zakładce poniżej.

Publikacje NEWS

(więcej…)

Czerwiec 2016   Miło nam poinformować że projekt hotelu dla zwierząt naszego autorstwa został opublikowany dziś na łamach portalu Archinea i Property Design

hotel-dla-zwierząt-5

(więcej…)

Maj 2016   Nowy projekt hotelu w Beskidach

najlepsi architekci

(więcej…)

Kwiecień 2016   Projekt rozbudowy domu jednorodzinnego_2 w Gliwicach

Formatka-paska-na-strone