Listopad 2017   Podpisaliśmy umowę na rewitalizację i przebudowę kamienicy na ulicy Sienkiewicza w Katowicach. To jest to co lubimy i co nas fascynuje!

pasek-news-

(więcej…)

Listopad 2017   Nasz projekt otrzymał nagrodę w kategorii „Przebudowa Roku” w plebiscycie miesięcznika Murator !!!

Murator-nagroda-

(więcej…)

Wrzesień 2017   Z przyjemnością informujemy was, że nasza pracownia podpisała dziś pierwszą umowę na obiekt w systemie zamówienia publicznego !!!

umowa-slawków

(więcej…)

Wrzesień 2017   Nasza ciężka praca, krew, pot i łzy zaczynają przynosić efekt i nasze „domy” powoli rosną. Mamy ogromną radość i satysfakcje z tego budowania, zwłaszcza jeśli tak samo jak my, zadowoleni są inwestorzy. Bądźcie czujni bo wkrótce foto-relacja z całości inwestycji w Mysłowicach a poniżej pierwsze zdjęcia. Pozdrawiamy.

mysłowice-pasek--.jpg2

(więcej…)

Sierpień 2017   Ruszyła budowa trzeciego domu który jest eko/logiczny.Oznacza to że jest jednocześnie przyjazny dla środowiska jak i maksymalnie funkcjonalny. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z rozpoczęcia inwestycji.

DOM-GDANSK-

(więcej…)

Kwiecień 2017   Wiosna to czas budowania. Ruszyła rozbudowa domu jednorodzinnego w Mysłowicach.

mysłowice-pasek--

(więcej…)

Styczeń 2017   Otrzymaliśmy przed chwila pozwolenie na budowę dla tematu nadbudowy biurowca firmy Stalexport Autostrada Małopolska S.A. ! Zapraszamy do obejrzenia projektu.

architekt Katowice

(więcej…)

Styczeń 2017   Nowy Rok to nowa energia i nowe pomysły. My rozpoczynamy go z ogromną mocą i nową przestrzenią multidyscyplinarną, którą stworzyliśmy aby pomogła nam w wyciszeniu i skupieniu. W takiej atmosferze wypada robić tylko dobrą i prostą architekturę.

projekt budowlany

(więcej…)

Wrzesień 2016   Ruszyła budowa naszego hotelu dla zwierząt !

hotel-dla-zwierzat-budowa-2

(więcej…)

Wrzesień 2016   Bardzo nam miło poinformować, że podpisaliśmy umowę na rozbudowę i nadbudowę budynku biurowego głównej siedziby firmy Stalexport Autostrada Małopolska S.A. Bardzo się cieszymy bo to dowód na to że pasją tworzenia ,dobrym designem, dialogiem z klientem i profesjonalizmem można osiągnąć sukces który oparty jest na ciężkiej pracy. Bądźcie czujni bo zamierzamy zaprojektować tam fajne rzeczy ! Pozdrawiamy

satalexport-biurowiec